Привіт, школо!

Творчий кластер ідей педагогів  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #1 м. Славути неймовірно вразив своїх здобувачів  освіти, оскільки святкування 1 вересня відбувалося вперше в не традиційній формі.

Атмосфера, котра панувала протягом цього дня (підкреслимо, що школа розробила індивідуальний графік зустрічі Дня знань для кожної паралелі класу) заповнила теплом та щирістю посмішки кожне дитяче серце.

Відкриті локації на подвір’ї закладу для реалізації креативного святкування початку нового 2020-2021 н.р. були організовані за допомогою ЕТНО-простору, РЕТРО-простору та ФЬЮЖН-простору.

Виклики сьогодення, що призводять до виконання вимог дистанціювання та дотримання всіх санітарно-епідемічних правил, не зупинили майбутніх випускників закладу зустріти нове покоління учнів 1-х класів гучними оплесками.

Простори шкільного подвір’я сприяли реалізації найсміливіших та найкреативніших ідей. Учні 11-х класів впевнено відкрили двері нового навчального року танцювальним змаганням, участь в якому взяли навіть вчителі закладу.

Цитати…

Приготування до зустрічі з учнями першого осіннього дня за тематикою “Привіт, школо! Ми сумували за тобою!” надихнуло кожного класного керівника на пошук оригінальної цитати. Як результат, на колоні побажань закладу з’явились оригінальні вислови для нашої alma mater.

Ми готові іти дорогою знань!

Готові стати супергероями здоров’я, які чудово справляються з усіма правилами та обмеженнями!

“Привіт, ШКОЛО! Ми ДІЙСНО сумували за тобою”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Психолого-педагогічний семінарПсихолого-педагогічний семінар

Перший робочий день 2021 року у закладі розпочався психолого – педагогічним семінаром « Робота соціально – психологічної служби школи з емоційними станами педагогічного колективу та учнів. Способи самовідновлення.». Учасники семінару

Пробне ЗНОПробне ЗНО

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, які  бажають пройти пробне ЗНО на території Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей триватиме на сайті Вінницького

Список дітей зарахованих до 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Славути на 2021-2022 н.р.Список дітей зарахованих до 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Славути на 2021-2022 н.р.

Алєксєєнко Поліщук Басюк Поплавський Борсукова Савчук Бортник Самойлович Буджерак Сампір Власенко Сапронова Вознюк Семенюк Войтюк Сидорук Гаврилюк Сидорук Гніздовська Сівоха Горбатюк Смірнов Григорук Солодунова Гринюк Туровський Грищук Чуліпа Губаренко Шевчук