Квітка ЛОМИКАМІНЬ

25 лютого 2021 р. ми відзначали пам’ятну дату – 150-річчя з дня народження видатної української письменниці, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки. Безумовно, постать Дочки Прометея займає особливе місце в українській історії та культурі.

Із цієї нагоди протягом лютого 2021 року в нашому закладі діяв проєкт «Квітка ЛОМИКАМІНЬ». Учнівський та педагогічний колективи прочитали 22 поезії улюбленої усіма Лесі Українки, душі українського народу.

Наші відеороботи стали учасниками Міжнародного Інтернет-флешмобу «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської молоді імені Марії Фішер-Слиж «Змагаємося за нове життя!» та Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця?», організованого Українським державним центром позашкільної освіти.

Даний проєкт наповнив нас чуттєвістю та глибиною її творів, неймовірною силою духу письменниці та вірою у власні сили.

Переглянути всі відеороботи за посиланням:  https://cutt.ly/tlFw9mI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Місяць цифрової грамотностіМісяць цифрової грамотності

Протягом «Місяця цифрової грамотності» (01.11-30.11.2021 р.) педагогічний колектив закладу ознайомився з платформами Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ ) та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/.Успішно складено Цифрограм  (національний тест на цифрову грамотність).Рекомендуємо усім наступні освітні серіали:- Основи

1 вересня 2021-2022 н.р.1 вересня 2021-2022 н.р.

2021-2022 навчальний рік! Традиційно та надзвичайно цікаво наш заклад відзначив День знань. Урочиста зустріч для кожного учасника освітнього процесу 1 вересня 2021 року була наповнена неймовірним хвилюванням, щирими посмішками та