Тиждень безпеки життєдіяльності

Звіт про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності,

Тижня безпеки дитини Дня цивільного захисту в закладі загальної середньої освіти в

______Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м. Славути______

Перевірка рівня знань з питань цивільного захисту здобувачів освіти та персоналу закладів освіти, як основна мета тематичних заходів – досягнута. При проведенні Дня ЦЗ та Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності особливу увагу приділили:

 • діям населення і правила поведінки при аваріях на АЕС;
 • користуванню об’єктами спеціальної соціальної інфраструктури та засобами індивідуального захисту органів дихання;
 • попередженню випадків лісових пожеж та спалювання сухої рослинності і сміття;
 • відпрацюванню практичних знань та навичок, отриманих учнями протягом навчального року щодо дій у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру;
 • питанням поведінки та дій учнів під час перебування та відпочинку на водних об’єктах, дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки в  побуті та інших умовах;
 • забезпечити дотримання заходів безпеки під час проведення запланованих заходів.

До проведення Дня ЦЗ долучилися: керівний, педагогічний та технічний персонал закладу, учні 1-11-х класів (1-4-і класи – офлайн, 5-11-і класи – онлайн). Медичний працівник закладу, Трубюк Т. А., відпрацювала практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим. Особовий склад штабу ЦЗ, комісії з надзвичайних ситуацій та інший персонал діяли в цілому організовано.

Під час організації та проведення заходів ЦЗ дотримано вимог затверджених наказом МОЗ України від 25.09.2020 № 2205 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10.10.2020 р. за N 1111/35394) «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» та враховано рекомендації листа МОН України від 20.05.2020 р. № 1/9-292.

            Протягом 19-23.04.2021 р. проведено наступні заходи:

 • 12 відкритих онлайн уроків;
 • 8 онлайн лекцій;
 • 8 тематичних онлайн вікторин;
 • 4 онлайн тематичні гри;
 • 64 години спілкування класного керівника;
 • 6 онлайн конкурсів на кращу віртуальну стіну, презентацію, стіннівку та буклет;
 • 2 онлайн майстер-класи на виготовлення ватно-марлевої пов’язки,
 • 2 виставки малюнків.

В ході проведення усної вікторини з питань ЦЗ гарну активність і знання показали усі учні початкової ланки закладу. Проте, найкраще проявили себе учні 9-х класів, котрі організовано виконали онлайн завдання.

Активну участь у конкурсі комп’ютерних презентацій, створення віртуальної стіни та буклетів взяли учні 9-х класів (класні керівники: Форсюк А. О., Іваненко Л. А., Мосіюк Н. П.), 11-А класу (класний керівник – Самовський М. П.) та 11-В класу (класний керівник – Галіцька І. Л.).

Старання та творчий підхід до виконання завдань онлайн Конкурсів до Дня ЦЗ проявили класний керівник 11-Г класу Ковальчук І. М., 10-А класу Балик Л. М., 10-Б класу Мартинюк О. І., 7-А класу Станкевич Т. В., 6-А класу Гонтарчук О. В., 5-А класу Іваненко О. А., вчитель предмету «Захист України» Перепелиця М. В. та учні 10-Б класу: Биковський Владислав, Трубюк Богдан та Савчук Дарія.

Достатньо повний та змістовний матеріал зібрано на загальній віртуальній стіні:

https://padlet.com/skola1slav/Bookmarks

https://drive.google.com/file/d/1j-I3i3m_AY1tVpEN7IxuU5HrLisWTtMx/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/176JME7DsQD7F2dsUrXWGo2CAT4NN83bj/view?usp=sharing

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *