Стартує Тиждень безпечного Інтернету в закладі!

За даними міжнародного дослідницького проєкту  ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин. 

Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв’язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.

Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, Міністерством освіти та науки України https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti розроблено посібники, шкільні уроки та складено перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів.

Розроблена заступником директора з навчально-виховної роботи віртуальна стіна містить актуальні матеріали для якісного проведення заходів в рамках Тижня безпечного Інтернету.

https://padlet.com/zlobiniren1/p9qfc5ubulgbqymr

Зверніть увагу на Посібник для батьків, що у доступній формі містить необхідну інформацію та поради, корисні для сприяння позитивному використанню дітьми цифрових технологій.

Зазначені матеріали допоможуть дітям безпечно користуватись цифровими технологіями. Безпечного нам усім Інтернет простору!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *