Запалимо свічки…

                                                                   Хай палає свіча…хай палає,

                                                                    Поєднає нас вона в цей час.

                                                                    Хай сьогодні спогади лунають.

                                                                    Пам”ять чиста,світла і велична

                                                                    Хай єднає нас !

      Щороку в Україні вшановують пам’ять мільйонів невинно загиблих українських громадян, які у 1932-1933-х роках були виморені штучно організованим голодом. Цьогоріч національний пам’ятний день, який установлений відповідно до указу Президента України від 26 листопада

 1998 року, припадає 28 листопада.

        Напередодні цього дня в читальній залі бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для здобувачів освіти 9-В класу була проведена година пам’яті «Запалимо свічки». Мета заходу була спрямована на розкриття історичних подій голодомору 1932-1933-х років, вшанування пам”яті безвинно убієнних українців, формування  щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність  за його майбутнє.

        Всі присутні ознайомилися з бібліографічним оглядом літератури «Голодомор 1932-1933-х років». В огляд були включені художні твори даної тематики, праці провідних істориків, міжнародних діячів, які доклали чимало зусиль аби розсекретити і оприлюднити архівні документи, спогади очевидців про найстрашнішу трагедію в історії українського народу.

        Тож вшануймо всіх невинно убієнних 28 листопада і запалімо свічки пам’яті у вікнах своїх домівок!